top of page

Sözleşmeler

 • TESLİMAT
  Alışverişinizi tamamlayıp ödemeyi gerçekleştirdikten sonra seçtiğiniz gönderim şekline göre istediğiniz ürünler en kısa sürede size gönderilmek üzere kargolanır. Ağaçların kargolanmasında kargo teslim süresi göz önünde bulundurularak haftanın ilk günleri kargolama yapılacaktır. Yani, eğer 2 gün içerisinde kargonun teslim edilebileceği bir yere ağaç gönderimi yapılacaksa, ağaçların paket içerisinde kalacağı gün sayısını en aza indirmek için ve araya haftasonunun girmesini engellemek için ağaçların kargolama işlemi Pazartesi, Salı ve teslimat süresine göre Çarşamba günü yapılacaktır. Elden teslimat her iş günü mesai saatleri içerisinde yapılabilir. Elden teslimat seçeneğini seçtiyseniz, teslim almaya gelmeden en az 1(bir) gün önce iletişime geçerek saat kaçta geleceğinizi bildiriniz.
 • GERİ İADE KOŞULLARI
  Ambalajlı ürünlerin geri iadesi, ambalajı açılmamak suretiyle Mesafeli Satış Sözleşmesinde belirtilen süre içerisinde yapılabilir. Satıcıdan kaynaklı bir problem olmaması durumunda geri iade yapılacak ürünlerin gönderim ücreti Alıcı tarafından karşılanacaktır. Satıcıdan kaynaklandığı düşünülen ürünlerin iadesi için onay almanız gerekmektedir. Satıcıdan geri iade onayı almanızı müteakip size verilecek Kargo numarası ile gönderiminizi ücretsiz yapabilir, para iadesi ya da yeni ürün gönderimi talebinde bulunabilirsiniz. Ağaçlar ve çiçekler canlı ürün olduklarından dolayı bu ürünlerin geri iadesi mümkün değildir. Ancak, sipariş verdikten sonra henüz kargolanma yapılmadan siparişinizi iptal etmek adına iletişime geçebilirsiniz.
 • KARGO TAKİBİNİN YAPILMASI
  Satın aldığınız ürünlerin kargo takibini Siparişlerim sayfasından ya da e-posta adresinize gönderilen 'Siparişiniz Yola Çıktı' e-postasında bildirilen takip numarası ve kargo takip bağlantısı (varsa eğer) ile yapabilirsiniz.
 • SÜREKLİ DESTEK
  Satın aldığınız ya da hediye ettiğiniz ağaçların bakımlarının nasıl yapılması gerektiği, ürünlerin nasıl kullanıldığı ile ilgili sürekli yardım isteyebilirsiniz. Ayrıca bonsaiseika.com adresinden de bonsai sanatı ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilir, ağaçların bakımlarıyla ilgili yazıları okuyabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden de Bonsai Seika sayfalarını takip edebilirsiniz.
 • %100 GÜVENLİ KARGO
  Satın aldığınız tüm ürünler kırılmayacak ve zarar görmeyecek şekilde, bonsaimarketi.com'da gördüğünüz gibi size teslim edilmek üzere en özenli şekilde kargolanacaktır. Ağaçların kargolanması kutu içerisine bağlanarak ve kutunun içinde hareket etmesi engellenecek şekilde yapılacaktır. Ayrıca ağaçlar ve çiçekler kargoya verilmeden önce sulanacak, taşıma stresini en kolay şekilde atlatmaları için gerekli özen gösterilecektir.
 • Gizlilik Sözleşmesi
  Bonsai Marketi'ni kullandığınız müddetçe tabi olduğunuz Gizlilik Sözleşmesi ve diğer sözleşmelere buradan ulaşabilirsiniz.
Sözleşmeler
bottom of page